Interaktivní paronama:

TIC Veselice

Home > TIC Veselice

Vážený návštěvníku,

právě jste navštívil oficiální prezentaci Turistického informačního centra Veselice. Toto informační centrum je sezónní a je provozováno obcí Vavřinec. Od roku 2014 je zařazeno do sítě informačních center certifikovaných v rámci jednotné klasifikace a má platný certifikát do září 2018. Informační centrum je umístěné od června roku 2015 ve Veselici v prostorách víceúčelové budovy, vzniklé v letech 2010 - 2015 přestavbou bývalého kulturního domu. Jeho historie však sahá do roku 2008 kdy bylo zřízené obcí Vavřince jako jedno z prvních Informačních a prodejních míst místních produktů projektu Moravský kras - regionální produkt.

Pro sezonu 2017 připravila obec Vavřinec, provozovatel TIC novinku, kterou je otisk razítka s motivem kapličky sv. Antonína ve Veselici. Více informací k této novince, která určitě potěší sběratele najdete zde.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cílem zbudování tohoto Informačního místa je jednak propagace rozhledny Podvrší, ale současně podpora projektu Moravský kras - regionální produkt. Ten je realizovaný od roku 2007 MAS Moravský kras v turistickém regionu Moravský kras a okolí. Cílem projektu se zviditelnění regionu a podpora drobného podnikání.

 Tento projekt byl spolufinancován z prostředků Programu LEADER ČR.